Kategorie

Do każdego zamówienia oferujemy

Znakowanie pendriva
– nadruk, grawer, druk fullcolor

Opakowanie jednostkowe

Wgrywanie danych

Smyczki
– standardowe oraz z nadrukiem

Szybki kontakt

Telefon

Telefon:+48 504468384

Telefon:+48 600248622

E-mail

biuro@usbmemory.pl
Certyfikaty

O nas

USB Memory należy do Agencji Reklamowej Pyrus Studio. Jesteśmy dystrybutorem gadżetów reklamowych,a w
szczególności pendrivów USB.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a zdobyta przez nas wiedza przełożyła się na liczne zamówienia i co za tym idzie duże grono zadowolonych klientów.

Dzięki współpracy z wieloma producentami możemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz asortymentowy w bardzo atrakcyjnych cenach a przy tym spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością co jest udokumentowane licznymi certyfikatami.

Certyfikaty USB memory

W dziedzinie pendrivów reklamowych nie mamy sobie równych. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności gustów i wymagań, dlatego też nasza wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na wszelkie pytania oraz doradzi wybór optymalnego rozwiązania.

Pendrivy reklamowe USB

Pamięci USB wyróżniają się z szeregu tradycyjnych upominków reklamowych, przez co coraz częściej zostają wybierane jako gadżet dla klientów. Praktyczne, użytkowe, wykorzystywane w codziennej pracy, chociażby jako dysk wymienny.

Na wszystkich modelach oferujemy znakowanie poprzez tampondruk, nadruk cyfrowy full kolor na całej powierzchni pendrivów w kształcie karty kredytowej oraz grawerowanie na obudowach metalowych. Dodatkowa możliwość wgrania danych, prezentacji, oferty firmy na kość pamięci sprawia, że pendrive staje się gadżetem naprawdę użytkowym.

Dla bardziej wymagających klientów oferujemy możliwość wykonania pendrivów na zamówienie – silikonowe, w dowolnym kształcie, kolorze, jedyne i niepowtarzalne na rynku.

Pendrive’y reklamowe kształtują wizerunek Państwa firmy. Dzięki tym produktom lojalność klientów wzrasta, a to bezpośrednio przekłada się na sukces marketingowy. Pamięci USB z nadrukowanym logotypem nie tylko pomagają przekonać nowych klientów do siebie, ale także nie pozwalają tym już istniejącym zapomnieć o Państwa firmie. Tych produktów nie wsadza się głęboko do szuflady, lecz po prostu korzysta się z nich na co dzień.

Promowanie Państwa firmy poprzez pendrive’y reklamowe nie może się jednak ograniczać tylko do funkcji użytkowej, ważna jest także estetyka wykonania. Jako eksperci od reklamy zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb, dlatego też proponujemy Państwu pamięci USB wykonane z plastiku, aluminium, metalu, skóry, drewna lub silikonu. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, którzy opierają się na komponentach takich firm jak Samsung, Hynix lub Toshiba.

Być może nie interesuje Państwa funkcja reklamowa pendrive’ów? Chcecie, aby każdy pracownik miał swój osobisty pendrive z własnym imieniem i nazwiskiem? Bardzo dobrze trafiliście, mamy produkt spełniający Państwa wymagania. U nas istnieje możliwość spersonalizowania każdego produktu. Będzie to nie tylko narzędzie pracy dla kadry pracowniczej, ale także wyjątkowy podarunek.

Czasy się zmieniają. Dzisiaj w życiu codziennym istotną rolę odgrywa ekologia. Coraz więcej firm podąża za nowym trendem stosując np. e-faktury. Państwa firma może iść krok do przodu publikując swoje katalogi nie w formie tradycyjnej, czyli na papierze, lecz elektronicznej, poprzez umieszczanie ich na przenośnej pamięci USB. Olbrzymią przewagą tego rozwiązania jest możliwość aktualizowania informacji bez ponoszenia dużych nakładów finansowych takich jak w przypadku drukowania materiałów papierowych.

Moglibyśmy wypisywać jeszcze dużo zalet pendrive’ów reklamowych, jednak po co? Przekonajcie się Państwo sami. Zapraszamy do zakupów.